WIĘCEJ NA TEMAT USŁUG W FIRMIE EUROVOLT

Klienci indywidualni

Mikro instalacje PV to najlepszy sposób, aby umożliwić naszym klientom oszczędność pieniędzy na energię elektryczną. Wykonywane z wykorzystaniem najlepszych komponentów oraz najbardziej optymalnym wykorzystaniem powierzchni dachu lub też działki klienta, pozwalają osiągnąć znaczny spadek, a często i całkowity brak kosztów energii elektrycznej w domach jednorodzinnych.

 

Firmy i instytucje

Inwestycja w system PV, to dla firm często najefektywniejszy sposób na obniżenie kosztów działania. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii umożliwia podniesienie rentowności firmy, zmniejszenie emisji CO2, uniezależnienie się od wzrastających cen energii elektrycznej, tak niezbędnej w tych czasach do funkcjonowania firmy. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja często pozwala na całkowite pokrycie własnego zapotrzebowania energetycznego przedsiębiorstwa.

 

 

Rolnictwo

Systemy PV są świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy pragną zmniejszyć swoje koszty działania. Rolnictwo jak każdy rynek produkcyjny zawsze zużywa dużo energii, której to ceny dodatkowo są stale podnoszone. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na uniezależnienie się od dostawców energii. Dodatkową korzyścią jest możliwość odliczenia kosztów instalacji od podatku rolnego nawet o 25% przez 15 lat, czy też wykorzystanie wolnych przestrzeni w swoim gospodarstwie do generowania oszczędności. Takie podejście jest bardzo skuteczne, jeśli także chcemy zabezpieczyć swoje finanse w sytuacji złej koniunktury na rynku, co jak wiemy w tej działalności jest niestety możliwe.

 

NAPISZ DO NAS

Akceptacja

5 + 5 =

Kontakt z naszą firmą

Dane teleadresowe

EuroVolt Sp. z o. o.

Aleja Legionów 141D

18 – 400 Łomża,

Kontakt bezpośredni

Biuro Obsługi Klienta - tel. 692 883 272 

Przedstawiciel handlowy - tel. 664 402 065 

Mail: biuro@eurovolt.pl

 

 

Jak dojechać